Mercedes-Benz
Lucian Antohi
Lucian Antohi
Coordonator vânzări Comerciale Ușoare
Tel: 0729.292.914
lucian.antohi@testergrup.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Comerciale Ușoare
Alexandru Apetri
Consultant vânzări Mercedes-Benz Certified
Tel: 0724.234.391
alexandru.apetri@testergrup.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Turisme
Alexandru Busuioc
Consultant vânzări Turisme
Tel: 0731.510.688
alexandru.busuioc@testergrup.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Turisme
Bogdan Cîrjă
Bogdan Cîrjă
Consultant vânzări Turisme
Tel: 0722.119.846
bogdan.cirja@testergrup.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Turisme
Iulian Gheorghe
Consultant vânzări Comerciale Ușoare
Tel: 0728.856.373
iulian.gheorghe@testergrup.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Comerciale Ușoare
Adrian Habliuc
Consultant vânzări Comerciale Ușoare
Tel: 0729.292.296
adrian.habluiuc@testergrup.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Comerciale Ușoare
Teodor Nedelcu
Director Vânzări
Tel: 0722.119.839
teodor.nedelcu@testergrup.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Comerciale Ușoare, Turisme
Andrei Stratulat
Andrei Stratulat
Coordonator vânzări Turisme
Tel: 0731.900.287
andrei.stratulat@testergrup.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Turisme